81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Dermokil Blackberry Lip Balm 15 ml
Dermokil Blackberry Lip Balm 15 ml

Dermokil Blackberry Lip Balm 15 ml

1Adet
Ürün Özellikleri
Özellikleri
Dermokil Böğürtlen Lip Balm, kurumuş, yıpranmış ve çatlamış dudaklarına değerli yağlar sayesinde bakım yaparak, daha parlak, canlı ve ışıltılı dudaklara kavuşmanızı sağlar. Kolay sürülümü ve yağlı bir his bırakmadan kullanımı ile dudaklarınızı besleyerek nemlendirir. Lip balmlar, dudakları nemlendirmek ve yumuşatmak ile sınırlı değildir. Bu ürünlerin uçuk gibi problemlerin oluşumunu önlemek, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlamak ve çatlamış dudakların dokusunu düzenlemek gibi işlevleri de bulunur. Güzel bir yüzün tamamlayıcısı bakımlı dudaklardır.

Ana İçerikler

Shea Butter: A, C ve E vitamini içeren Shea yağı, erken yaşlanma kırışıklıklarını önler. Etkili bir nemlendiricidir. Sivilce, kuru deri, cilt lekeleri, çatlak, kırışıklık ve tahriş gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur. Güneş koruyucu özelliği bulunur.
Hindistan Cevizi Yağı: Cilt bakımının vazgeçilmezlerinden olan Hindistan cevizi yağı, dudaklarda nemlendirici etkisi yanında pürüzsüz bir forma kavuşmasına yardımcı olur. Yatıştırıcı etkisi kışın soğuk havalarında tahriş olan dudakları kendine getirir.
Jojoba Yağı: Dudakları besler, nem ve esneklik kazandırır. Yanma tahriş önleme ve cilt koruyucu özellikleri vardır.
Tatlı Badem Yağı: Badem yağı besin öğeleri açısından oldukça zengin bir yağdır. Bademlerin ezilmesi ve az miktarda ısı verilmesi sonucu elde edilir. Tatlı badem yağı doğası gereği hiçbir kimyasal koruyucu kullanılmadan zengin içeriğini uzun süre koruyabilir. İçeriğinde magnezyum, E vitamini, antioksidanlar ve yağ asitleri barındırır. Doğal ürünlerle rahatlıkla birleşebilir ve cilt tarafından kolaylıkla emilir. Bu nedenle doğal kozmetik ürünlerde taşıyıcı yağ olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Tatlı badem yağı, kuru dudaklar için onarıcı bir bakım sağlar.
Vitamin E: E vitamini bir antioksidandır. Cildi koruyucu özelliktedir, yıpranan cildi onarır, nemlendirir, yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Çok iyi bir anti-aging vitamindir. Cilt yaşlanmalarına karşı etkili bir vitamindir. Cildi ve hücreleri korur, pürüzsüz bir his verir.
Zeytinyağı: Güneşin zararlı etkileriyle birlikte meydana gelen lekeleri ortadan kaldırır. Cildi yumuşatır. Makyaj kalıntılarını temizler. Göz altı şişliklerini azaltır. Gözeneklerin tıkanma sorununu ortadan kaldırır. Nemlendirme özelliği vardır. Dudak kuruluğuna doğal çözümdür. Erken yaşlanmayı yok eder.

Ürün Kullanımı
Günün istenilen anında dudaklara ve dudak çevresine uygulanabilir.

Uyarılar
Harici kullanım içindir. Göz ile temas etmesini önleyiniz. Teması halinde bol suyla durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı kuru ve temiz bir yerde saklayınız. Direkt güneş ışığından koruyunuz.
Ürün kodu10199189
Yorumlar Video Kampanyalar İade Koşulları Ödeme Seçenekleri
Başa Dön