81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırcı Sprey 200 ml
Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırcı Sprey 200 ml

Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırcı Sprey 200 ml

309,50TL
1Adet
Ürün Özellikleri
SPF 0, Aerosol Sprey, Kolayca Sürülebilen, Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ, Kusursuz Bronzluğa Eda Taşpınar İmzası, Sen de Güneşi Hapset, Büyüle Herkesi! Buğday & Koyu Tenliler, 200 ml (6.8 oz)

İçerik: Coconut Yağı, Vitamin A, Vitamin E, Argan Yağı, Havuç Yağı
Uygun Ten Rengi: Koyu & Koyuya Kaçan Buğday Tenliler
Ürün Faydaları: Kolay Sürülebilir, Kusursuz Bronzluk, Herkesi Büyüleme
Ürün Formu: Yağ

Merhaba bronzluk aşığı, Eda Taşpınar SPF 0 Yoğun Bronzlaştırıcı Sprey'in farkı aerosol paketinden ötürü, aynı deodorant gibi kolayca püskürtülebilmesi ve cilde eşit dağılımını sağlayarak, sürülebilmesidir. Dünya üzerinde en uzun güneşlenme saatine sahip, bronzluk gurusu Eda Taşpınar tarafından geliştirilmiş havuç yağı içerikli doğal formülü ile kusursuz bronzluğu yakalamanı sağlarken, Argan Yağı, Vitamin A, Vitamin E içeriği ile ciltteki yaşlanma etkilerini azaltır. Güneş koruması içermeyen SPF 0 koyu ve koyuya kaçan buğday tenlilerin kullanımı için uygun, güçlü bir bebek.

Buğday Tenliler Kusursuz Bronzluk
• Kolay Kullanım: Aliminyum aerosol ambalaj formundan ötürü kolayca ve eşit dağıtarak tene sürülebilir.
• Doğal Bronzlaştırıcılar: Güçlendirilmiş bronzlaştırıcı içeriğindeki Havuç Yağı, Kakao ve Hindistan Cevizi Yağı, orijinal Akdeniz bronzluğunu sağlar.
• Doktor Argan: Eda Taşpınar SPF 0 içeriğinde yer alan argan yağı bol miktarda E vitamini içerdiğinden cildin elastikiyetini artırır, nemlendirir ve gerilmekten, kurumaktan kaynaklanan çatlak oluşumunu önler. Argan yağının var olan çatlak görünümünün azalttığı da bilinen bir gerçektir. Ciltte hasar gören hücrelerin yeniden yapılanmasını ve meydana gelen inflamasyonun giderilmesini sağlamaya yardımcı olur.
• Anti-Aging Etkisi: Vitamin A ve Vitamin E cildin yaşlanmasını engeller, bu nedenle tüm vücuda eşit şekilde uygulamaya özen göster. Özel formülü paraben içermez.
• Eda Taşpınar İmzalı Parfüm: Plajda herkesin üzerinde kalıcı bir etki yaratmak için kullandığın güneş yağının kokusu da benzersiz olmalı. SPF 0’ın kakao ve hindistan cevizi ile açılan, çikolata kokusu ile kumsalda güneşle dans et, rüzgarla flört et ve dalgaları kucakla.

Kusursuz Bronzluk Deneyimi
Güneşi hapsetmen ve herkesi büyülemen için yaratıldı!
• Kokusuyla plaja adımını attığın andan itibaren tüm gözler senin üzerinde olucak, sadece senin!
• Eşsiz yağ karışımı kolayca cilde uygulanır ve hızla emilerek ipeksi bir bitiş sağlar.
• Güneş ile aşk yaşayıp kusursuz bronzluğu elde ettiğinde herkesin gözü üzerinde olacak!
• SPF 0 Yoğun Bronzlaştırıcı Sprey'in dermatolojik testleri yapılmıştır. Tüm testler insan denekler üzerinde yürütülmüş, tavsiyelere uygun şekilde kullanıldığında herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.
Ürün kodu10017701
Kullanım AmacıBronzlaştırıcı
Cilt TipiTüm Cilt Tipleri
SPF0 SPF
TipYağ
Hacim200 ml
GörünümRenksiz
ÇeşitTekli
EtkiYoğun Bronzluk
Yorumlar Video Kampanyalar İade Koşulları Ödeme Seçenekleri
Başa Dön