81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Eda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mist 200 ml
Eda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mist 200 ml

Eda Taşpınar Burn Baby Burn Body Mist 200 ml

1Adet
Ürün Özellikleri
Flörtöz Burn Baby Burn Body Mist, İbiza’nın Flörtöz Kokusu, Baştan Çıkarıcı, Sen de Büyüle Herkesi!, 200 ml (6.8 oz)

Üst notalar: Sour Cherry, Plum, Framboise
Kalp notaları: Freesia, Orchid, Iris
Alt notalar: Ambergris, Musk, Vanilla
Aile: Oryantel
Kalıcılık: 2-3 saatte bir yenilemen tavsiye.

Baştan Çıkarıcı Kokular Efsanesi

Miami, Tulum, Dubai, Mykonos, İbiza, St. Barth, Hawaii gibi Dünya’nın en etkileyici plajlardan ve altın renkli güneşin yıl boyu öptüğü kusursuz bronz tenden baştan çıkarıcı bir kadınlık dokunuşuyla ilham alan Eda Taşpınar’ın Büyüleyici Koku Sanatı Ritüeli... İşte aşkın, tutkunun, cazibenin, şehvetin ve iddaalı duruşun içinde saklı olduğu nadide bebeklerin doğuşu.

Flörtöz Burn. Taze narenciyeler ve kırmızı ahududu meyveleriyle tatlanan tonka tüm parfümü ele geçiriyor. Kompozisyonun temeline oturan kremsi vanilya notası; yasemin ve gardenyanın büyüleyici birlikteliğiyle dengeyi yakalıyor. Son derece flörtöz ve dikkat çekici bir tasarım.

• Burn: Kor alevin kıvılcımlarını oluşturan kremsi vanilya; yasemin ve gardenyanın büyüleyici birlikteliğiyle eşsiz bir çiçek bahçesine dönüştürüyor. Kendine has kuralları olan İbiza partilerinin flörtöz aşk dokunuşlarıyla ortaya çıkan koku...
• Efsane Kokuların Sırrı: Dünyanın dört köşesinden toplanan en nadide çiçeklere ait doğal yağlar Eda Taşpınar imzasıyla ve tasarımıyla harmanlanan, baştan çıkarıcı kokuların serüveni.
• Flörtöz dokunuşlar için keşfedilmiş yeni bir serüven Burn Baby Burn Body Mist, Eda Taşpınar Baştan Çıkarıcı Kokular Efsanesinin en flörtöz hikayelerinden biri... Kendine has kuralları olan İbiza gecelerinin seksi danslarının flörtöz aşk dokunuşlarıyla ortaya çıkan koku...

Baştan Çıkarıcı Kokular Deneyimi

Baştan çıkarıcı kokusuyla tüm gözler üzerinde olacak ve sen de herkesi büyüleyeceksin! Burn Baby Burn Body Mist flörtöz duyguları cezbeder:
• Karşı konulmaz kırmızı ahududu meyvesi, kompozisyonun temeline oturan kremsi vanilya notası; yasemin ve gardenyanın büyüleyici birlikteliğiyle oluşan flörtöz bir koku.
• Eşsiz esansiyel yağların ten ile ahenk içinde buluşmasıyla oluşan flörtöz İbiza gecelerinin en güzel kokusu.
• Altın renkli güneşin yıl boyu öptüğü kusursuz bronz cildin partili İbiza gecelerinin en çoşkulu, cezbedici ve vazgeçilmez kokusuyla herkesin gözü üzerinde olacak!

Senin büyüleyici flörtöz yönün daha önce hiç bu kadar doruklarına ulaşmamıştı.

Eda'nın Ağzından Burn Baby Burn Body Mist:
Özgürlüğün başkenti Ibiza’nın bitmez tükenmez enerjisinden ilham alarak tasarladım Burn Baby Burn’ü. Alevini kilometrelerce uzaktan hissedeceğin bir parfümü var. Burn Baby Burn hızlı gecelerin ve gün batımı parti ruhuna uygun bir bebek. Şimdi hazırsan Ibiza ruhuna eşlik etmesi için Burn Baby Burn, herkesi büyülemek için senin de bebeğin.
Ürün kodu10159487
Hacim200 ml
AromaOryantal
ÇeşitTekli
Yorumlar Video Kampanyalar İade Koşulları Ödeme Seçenekleri
Başa Dön