81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Thalia Healthy & Beauty Domates Havuç Sabunu 100 gr
Thalia Healthy & Beauty Domates Havuç Sabunu 100 gr

Thalia Healthy & Beauty Domates Havuç Sabunu 100 gr

44,50TL
1Adet
Ürün Özellikleri
Havuçta bulunan beta karoten, vücutta A vitaminine dönüşen koruyucu bir içeriktir. Cildi radyasyondan korumaya yardımcı olur. Beta karoten, antioksidanlar, A, E ve C vitaminleri bakımından zengin olan havuç yağı; koruyucu, nemlendirici ve iyileştirici özelliklere sahiptir. Havuç yağının önemli özelliklerinden biri de cilt üzerinde oluşturduğu bariyer özelliği sayesinde cildin nem ve yağ seviyesini korumaya yardımcı olmasıdır. İçeriğindeki beta karotenin diğer bir faydası da cilt tonunun eşitlenmesinde oynadığı roldür.

Vegan kullanıma uygun E vitamini ile güçlendirilmiş bitkisel sabun formülü ve havuç içeriği ile cildinizi temizlerken koruyun ve yumuşatın. Hassas ve kolay tahriş olan ciltlerin temizliği için idealdir.

Thalia Healthy Beauty sabun serisinin doğal özleri, kostiksiz formülü ve temiz içeriği ile güzelliğinizi önemseyin...

Neden Çevre Dostu?
Thalia Natural Beauty; çevre üzerindeki etkiyi azaltmak için doğa dostu ürünlerden oluşmaktadır. Formüllerimiz; doğal ham maddeler, yağlar ve özenle seçilmiş bitki özleri ile geliştiriliyor. Akten Laboratuvarlarında uzmanlarımızın uyguladığı ekstraksiyon yönteminde, bitkilerden tüm faydalı bileşenler ayrıştırılıyor. Böylelikle maksimum verimlilik ve daha konsantre formüller elde ediyoruz.

Endüstri 4,0’a uygun üretim tesisimiz; daha az atık, üretimde daha az enerji, daha az su kullanımı ve karbon ayak izinin azaltılması ilkesiyle dizayn edilmiştir.
Ürün geliştirme sürecindeki amacımız; şimdiki ihtiyaçlarımızı gelecek nesilleri düşünerek ve onlara zarar vermeyecek formüller yaratmak.

İşte bu sebepten;
• Doğal ve/veya organik yağlar, bitki özlerinden elde edilen ekstratlar ürünlerimizin özünü oluşturuyor.
• Ürün gamına Katı Şampuanları konumlandıran öncü firmayız.
• Thalia Natural Beauty Katı Şampuan serisi daha az plastik kullanımı, daha az su kullanımı ve daha az atık yaklaşımımız bilinciyle üretilmiştir.
• Ürünlerimizde ‘’Temiz İçerik ‘’ ilkesi ile insana ve doğaya zararlı içeriklere/ham maddelere yer vermiyoruz.
• SLS, SLES, paraben, parafin, koruyucu, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararlı maddedeler kullanmıyoruz.
• Thalia Şampuanların plastik şişeleri HDPE'dir. Ürünlerimizin çoğu doğada çözünebilir PET ürünlerden oluşmaktadır.
• Thalia sabunların ambalajı kağıt/karton malzemelerdir. Kullanılan sabun ham maddesinin RSPO sertifikası bulunmaktadır.
• Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmez. PETA sertifikasına sahibiz.
• Ürünlerimizi geri dönüşümden elde edilmiş karton kolilerle gönderimini sağlıyoruz.
Ürün kodu10428115
Ağırlık100 gr
ÇeşitTekli
Yorumlar Video Kampanyalar İade Koşulları Ödeme Seçenekleri
Başa Dön