81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Delta 3'lü Pilates Bandı (Egzersiz Direnç Lastiği) Sarı - Fuşya - Turkuaz
Delta 3'lü Pilates Bandı (Egzersiz Direnç Lastiği) Sarı - Fuşya - Turkuaz

Delta 3'lü Pilates Bandı (Egzersiz Direnç Lastiği) Sarı - Fuşya - Turkuaz

1Adet
Ürün Özellikleri
Pilates Bantlarının Sertlik & Direnç Dereceleri
• 1 adet Hafif Direnç - Sertlik (Light Tension) Bant
• 1 adet Orta Direnç - Sertlik (Medium Tension) Bant
• 1 adet Yüksek Direnç - Sertlik (Heavy Tension) Bant

• Sertlik derecesi, direnç seviyesini ifade etmektedir.
• Bandın direnç seviyesi, bant ile pilates egzersizi yaparken vücudunuzun sıkılaşması için vücudunuza uygulanan direnç miktarını belirtmektedir.
• Pilates bandı; ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlayan, vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran, minimum hareket ile vücudumuzun maksimum performansını sağlayan kişisel kullanım ve hafif jimnastik ürünüdür.
• Son zamanların en gözde sporu pilatesi evinizde yapmak için gerekli ürünlerden biridir.
• Pilates egzersizlerine ek olarak kullanılabildiği gibi, aerobik ve diğer spor çalışmaları öncesi kasları ısıtmak için mükemmel bir yardımcıdır.

Set İçerisinde Bulunan Pilates Bantlarının Özellikleri

1 adet Pilates Bant - Sarı Renk
Hafif direnç - sertlik (light tension) düzeyindedir.
90 cm x 7,5 cm x 0,35 mm ebatlarındadır.
Pilates yapmaya başlarken hafif sertlikte olan bant kullanılması uzmanlarca tavsiye edilmektedir.

1 adet Pilates Bant - Mavi Renk
Orta direnç - sertlik (medium tension) düzeyindedir.
90 cm x 7,5 cm x 0,50 mm ebatlarındadır.
Hafif sert olan bandın kullanılmasının ardından orta sert bandın kullanılması vücut sağlığınız açısından uzmanlarca önerilmektedir.

1 adet Pilates Bant - Fuşya Renk
Yüksek sertlik - yoğun direnç (heavy tension) düzeyindedir.
90 cm x 7,5 cm x 0,65 mm ebatlarındadır.
Pilates sporunu yapmaya başlayıp vücudunuz ısınmadan yüksek sertlikte olan bandın kullanılmaması uzmanlarca önemle belirtilmektedir.

Pilates Yapmak Ne Fayda Sağlar?
Pilates; duruşunuzu düzeltiyor, esnekliğinizi artırıyor, unutulmuş kas gruplarınızı çalıştırıyor. Özellikle de sırt, bel, karın ve kalça bölgelerini güçlendiren bu aktivitenin diğerlerinden farkı; kasları uzatarak vücuda uzun ve ince bir görünüm kazandırması.

Dayanıklılık, kuvvet antrenmanları ve jimnastikten parçalar taşıyan pilates; dayanıklılık, esneklik ve kas gelişimine yönelik çalışmalar ile vücudun hareket kabiliyetini ve vücudun duruşunu (posture) geliştirmektedir. Özellikle bel fıtığı, disk kayması, kalça ve diz problemleri olan kişilerde doğru sonuçlar alınmakta ve tercih edilmektedir.

Aerobik ve stepten farklı olarak yavaş tempolu müzik eşliğinde dayanıklılığı geliştirmeye yönelik bir spor aktivitesidir. Bu aktivite neticesinde sırt ve bel ağrılarından kurtulmak, düz ve biçimli bir karına, ince bir bele sahip olmak, daha dik durabilmek ve vücuda esneklik kazandırmak rahatlıkla amaçlanabilir.

Pilatesin ana prensipleri olarak zihnin madde üzerindeki gücünü sağlamak; doğru ve dengeli nefes almak; egzersizleri karın, bel ve kalçaların oluşturduğu merkez bölgede yoğunlaştırmak; konsantrasyon sağlamak; kas kontrolünü kazanmak; her hareketin bir amacı olduğunu bilerek çalışmak ve hareketlerde akıcılık sağlamak sıralanabilir.
Ürün kodu10042754
Yorumlar Video Kampanyalar İade Koşulları Ödeme Seçenekleri
Başa Dön