81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Stanley Klasik Trigger-Action Yeşil Termos Bardak 350 ml
Stanley Klasik Trigger-Action Yeşil Termos Bardak 350 ml

Stanley Klasik Trigger-Action Yeşil Termos Bardak 350 ml

1Adet
Ürün Özellikleri
Daha İnce Tasarım!

"Dayanıklı", "Şık", "Portatif" - Bu zamansız termosu anlatan en iyi kelimeler. Sızdırmaz, paslanmaz ve BPA'sızdır. Keyfini çıkarın.

Stanley Trigger Action termos bardak, çoğu kahve makinesinin altına ve çoğu bardak tutucusuna sığacak şekilde tasarlanmıştır, böylece günlük işe gidip gelirken yanınızda olabilir. Çift cidarlı vakum yalıtımı, en sevdiğiniz çay, kahve veya diğer sıcak içeceklerinizi 5 saat sıcak, 6 saat soğuk ve 26 saat buzlu tutar. Şehir içi ve açık hava maceralarınız için mükemmel bir arkadaştır.

Ürün Özellikleri
• 18/8 Paslanmaz çelik, BPA'sız.
• Çift duvar vakumlu yalıtım
• Kolay kapak sayesinde tek elle açın - için - kapatın.
• Daha ince tasarım
• Sızdırmaz + kolay taşınır.
• Kolay temizlenen kapak, bulaşık makinesine girebilir.

Teknik Özellikleri
• Ağırlık: 280 gr
• Kapasite: 0,35 lt
• Boyutlar: Yükseklik: 20,9 cm, Genişlik: 6.8 cm
• Sıcaklık: 5 Saat
• Soğuk: 6 Saat
• Buzlu İçecekler: 26 Saat

MÜKEMMEL SEYAHAT TERMOSU
Stanley Trigger Action Travel Mug çoğu bardak tutucuya uyacak şekilde tasarlanmıştır, böylece günlük kullanım sırasında kullanılabilir. Çift duvar vakumlu yalıtım sevdiğiniz çayı, kahve veya diğer sıcak içeceklerinizi 5 saat soğuk içceklerinizi 6 saat soğuk tutar. Şehir ve dış mekan maceralarınız için mükemmel bir arkadaş; tam renk ve boyutlarda seçin, böylece içeceğiniz her zaman zevkinize uyum sağlar.

DAYANIKLI VE GÜVENLİ
Bu Stanley termos, 18/8 yüksek kaliteli gıda sınıfı paslanmaz çelik yapısıyla sağlam ve paslanmaya dayanacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca, BPA içermeyen malzemelerle üretilmiştir, içeceklerinizi güvenle tüketebilirsiniz.

SIZDIRMAZ
Tetikleyici aksiyon kapağı bu seyahat termosu dökülmeye karşı dayanıklı ve tek elle kullanım için kolaydır; kapak üstteki ağız parçasını açan bir itme düğmesi ile tasarlanmıştır. Bu benzersiz özellik bu seyahat kupası seyahat sırasında mükemmel hale getirir.

TEMİZLEMESİ KOLAY
Bu termal termos, kolay temizlenebilir şekilde tasarlanmıştır. Bütün parçaları paslanmaz çeliktendir ve bulaşık makinenizin üst rafında yıkanabilir.

ÖMÜR BOYU GARANTİ!
Stanley zamana karşı koymak üzere tasarlandı. Bu Stanley'nin size verdiği bir sözdür. "Ömür Boyu Kullanım" sloganı Stanley'nin 1913'ten beri bir ömür boyu sürecek dayanıklı yiyecek ve içecek saklama aletleri üretme vaadidir. Stanley ürünleri, üretimden kaynaklanan hatalar, ısı muhafaza problemleri veya akıtma/sızdırma gibi sorunlara karşı ömür boyu garantilidir. Düşme ve çarpma sonucu meydana gelebilecek üründeki her türlü hasar ve hasar nedeni ile oluşabilecek termal kayıplar, sıvı sızdırması ve yine düşme ve çarpma neticesinde ürünün parçalarındaki kırıklar vb. ile kullanım, bakım ve temizlik koşullarına uyulmaması gibi durumlar sonrasında iç ve dış yüzeyde oluşabilecek hasarlar, bozulmalar ve paslanma/korozyonlar garanti kapsamına girmemektedir.
Ürün kodu10601061
Yorumlar Video Kampanyalar İade Koşulları Ödeme Seçenekleri
Başa Dön