81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler

AT KUYRUĞU İLE RETRO DOKUNUŞ

Saçlarda nostaljik yolculuk

Çocukluk günlerimizden hatıra kalan at kuyruğu farklı ilham kaynaklarıyla bu yılın en popüler saç modeli olmaya aday.

1959 yılında raflardaki yerini aldığı günden bu yana tarih boyunca kusursuz güzelliğin sembolü, zamansız stil ikonu olarak karşımıza çıkan Mattel’in Barbie’si aynı zamanda at kuyruğunun da mucidi. Tepeden toplanmış sapsarı saçlarıyla Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Audrey Hepburn gibi yıldızların saç stilistlerine ilham kaynağı olan bu ikonik oyuncak nostaljik görünümüyle yeniden tasarımcıların radarında.

Dünyaca ünlü saç stilisti Guido Palau, Marc Jacobs’un 2019 İlkbahar-Yaz defilesinde modellerin saçlarını toplayarak bizleri çocukluk günlerimize geri götürüyor. Şeker pembesinden buz mavisine farklı renklerde saçların öne çıktığı defilede krepeli at kuyrukları öne çıkıyor. İster kurdele isterseniz lastik toka ile gerçekleştirebileceğiniz at kuyrukları farklı formlarla 2019’un yıldızı olmaya aday. Hollywood yıldızları ise bu trendi çoktan uygulamaya başladı bile... Özellikle de elmacık kemiklerini belirginleştiren ve cildin daha sıkı görünmesini sağlayan yukarıdan sıkıca toplanmış kuyruklar Ariana Grande, Kim Kardashian, Hailey Baldwin, Zendaya, Jasmine Sanders gibi yıldızların hem günlük hayatta hem de kırmızı halıda vazgeçilmezi.

Klasik at kuyruğunun günümüze uyarlanmış bu versiyonunu evde uygulamak ise oldukça kolay. Şekillendirici bir jel ya da pomadı saçlarınıza uygulayın ve ardından sıkı bir şekilde yukarıdan toplayın. Kuyruğun kusursuz görünmesi adına ise topladıktan sonra tarayın ve elektriklenmeyi engelleyen bir sprey ile son dokunuşu yapın.

Başa Dön