81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler

RENKLİ VE CESUR BAKIŞLAR

Göz makyajında yeni yol arkadaşımız

2019 İlkbahar-Yaz sezonuna damgasını vuran rengarenk ve göz alıcı göz makyajı trendleri için kurtarıcı ürünümüz Beaulis Catch It far paletleri.


Sürrealist, pürist ya da parmak boyası hiç fark etmez, birbirinden renkli sanat eserleri 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda makyaj artistlerine ilham kaynağı oluyor. Sıcak yaz günlerinin dinamik enerjisini farklı tonlarda renk ve dokuları kullanarak cilde yansıtan makyaj artistleri için artık yepyeni bir marka seçeneği bulunuyor.


Gratis’in on yıldır tüketici taleplerini takip ederek edindiği tecrübeler doğrultusunda makyajda trend renk ve ürünleri takip etmek isteyenler için özel olarak geliştirilen Beaulis markası “Biz böyle güzeliz” sloganıyla Mart ayında raflardaki yerini aldı. Stilini makyajıyla yansıtmak isteyen, trendleri takip eden kadınların kalbini çalacak markanın ürün gamıyla kalbimizi çaldığını itiraf etmeliyiz. Gratis’in tüketicileriyle olan yakın ilişkisinden edindiği tecrübeler doğrultusunda ortaya çıkan Beaulis’te yüz, göz, dudak ve tırnak kategorisinde 4,95 TL ile 29,95 TL arasında fiyat seçenekleriyle 200’e yakın ürün bulunuyor. Far paletlerinden kaş kitlerine, göz kaleminden maskaralara kadar 22 farklı ürünün yer aldığı göz grubu ise ilk dikkatimizi çeken seri.

Etnikten çiçeğe, çizgiden egzotik ada görünümüne birçok farklı ve dinamik desenin öne çıktığı 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda Catch It far paletleri her trende uyum sağlama özelliğiyle bahar aylarında makyaj çantamızın vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. Tüketicisine farklı göz makyajı trendlerini deneme şansı veren bu ürünü Define It maskarayla bir arada kullanarak gözlerinizi daha belirgin bir hale getirebilir, daha sonra ise makyajınızı dudaklarınızı Crush It rujların nude tonlarını uygulayarak tamamlayabilirsiniz.


Başa Dön