81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler

FESTİVALDE GÜZELLİK

İlham veren festival detayları

Müzik tutkunlarının her yıl heyecanla beklediği festival sezonu, Nisan ayında Palm Springs’te gerçekleşen 2019 Coachella Festivali ile açıldı. Coachella ile başlayan ve Ekim ayına kadar devam bu sezonda başta İstanbul olmak üzere, Türkiye ve dünyanın farklı noktalarında çeşitli festivaller dikkatleri üstüne çekiyor. Hem sahne programları ve dekorları, hem de katılımcıların eğlenceli saç ve makyaj uygulamalarıyla... 2019 yılında ise neon göz makyajından örgülü saçlara yepyeni trendler Coachella’da öne çıktı.

Neon göz makyajı


Kendall Jenner’den Aimee Song’a, Coachella’da birçok ünlü isim 80’lerden aldığı ilhamla neon göz makyajına imza attı. İster far olarak göz kapağının tamamına, isterseniz renkli eyeliner ya da kalem ile çizgi olarak uygulayabileceğiniz bu trend ile gecenin karanlığında festivalin en dikkat çeken ismi siz olabilirsiniz.

Eğlenceli ışıltılar


Olmazsa olmaz festival makyajları arasında yer alan parlak görünüm 2019 yılında da etkisini göstermeye devam ediyor. Dudaklarda holografik rujlar, gözlerde ise ışıltılı farlar tercih edilirken sezonun öne çıkan detayı yüze yapıştırılan yıldız ya da kalp formundaki pırıltılar oluyor.

Pembe saçlar


Geçtiğimiz aylarda podyumlarda etkisini göstermeye başlayan pembe saçlar, Coachella Festivali’ne damgasını vurdu. İlk kez Kylie Jenner’da gördüğümüz bu trendin festivaldeki öncüsü ise Winnie Harlow oldu. Evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz renkli şampuan ya da saç spreyi ile elde edebileceğiniz pembe saçları çeşitli saç aksesuarlarıyla da tamamlayabilirsiniz.

Örgü çılgınlığı


İlkokul günlerimizden hatıra kalan örgülü saçlar, Coachella’da birbirinden farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Genellikle bohem stilin 90’ların hiphop kültürüyle harmanlandığı yeni nesil festival örgülerini ister saçın tamamına, isterseniz de topuz ya da atkuyruğu ile bir kısmına uygulayabilirsiniz.

Saç aksesuarları


2019 Coachella Festivali’nin en çok konuşulan güzellik trendi saç tokaları oldu. Kelebek, çiçek ya da fiyonk gibi formların yanı sıra çeşitli sloganların da yer aldığı tokalar, dalgalı saçlardan örgüye, at kuyruğundan topuza tüm saç modelleriyle birlikte kullanılıyor. Bu konuda Rocky Barnes ile Brittany Xavier’den ilham alabilirsiniz.

Başa Dön