81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler

HOLLYWOOD'UN YÜKSELEN 5 FITNESS UYGULAMASI

Yıldızları formda tutan en popüler spor dersleri

Kusursuz vücut hatlarıyla adından söz ettiren Hollywood yıldızlarının başvurduğu en popüler 5 spor yöntemi.


Barry’s Bootcamp

30 dakika aralıklı kardiyovasküler koşu bandı rutiniyle 30 dakika kas geliştirme egzersizinden oluşan 60 dakikalık tek bir derste 1000 kalori yaktırma özelliğine sahip Barry’s Bootcamp uygulaması 1998’den bu yana Hollywood’un gözdesi. Koşu bandı üstünde özel bir kemer kullanarak direnç arttıran bir koşu programını dumble ve kettlebell ile gerçekleştirilen ağırlık programıyla bir araya getiren kamp insanı motive eden kırmızı ışıklı bir salonda nabzı arttırıp sonra indirerek yağ yakımını teşvik etmek üstüne kurulu.


Kimler tercih ediyor: Kim Kardashian, Victoria Beckham, Jessica Biel, Katie Holmes.


Body by Simone

Başarılı bir dansçıyken spor eğitmeni olmaya karar veren Simone De Rue’nun New York, Los Angeles ve Londra’da kurduğu Body by Simone stüdyoları dans ile kardiyo çalışmasını bir araya getiriyor. “Dans muhteşem bir egzersiz yöntemi. Dans ederken hem deşarj oluyor hem de eğleniyorsunuz, üstelik tüm bunları yaparken zorlansanız da fark etmiyor ve sonuçta yüksek bir oranda kalori yakımı gerçekleştiriyorsunuz.” açıklamasını yapan Simone öğrencilerinin ders sonunda yaktıkları kalori miktarını gördüklerinde genellikle şaşırdığını belirtiyor. Klasik kardiyo yöntemlerinden sıkılan ve yeni dans yöntemleri öğrenmek isteyenler için dikkat çekici bir alternatif.


Kimler tercih ediyor: Chrissy Teigen, Reese Witherspoon, Taylor Swift, Rosie Huntington-Whiteley, Jennifer Aniston, Jennifer Garner.

Boks

Listemizdeki en geleneksel ve eski spor yöntemi hiç şüphesiz boks. Erkekler arasında yıllar boyunca oldukça popüler olan bu yöntem vücuduna önem veren kadınlar arasında da son zamanlarda yükselişte. Vücuttaki tüm kasları aynı anda çalıştırırken kardiyo da yapmanızı sağlayan 45 dakikalık boks derslerinde elde edeceğiniz sonuca şaşırabilirsiniz. Agresif duruşuyla stres atmanıza da yardımcı oluyor. Düzenli bir şekilde uygulandığında duruşunuzda ve bacak ile kol kaslarınızda oldukça etkileyici bir değişim yaşandığını fark edebilirsiniz.


Kimler tercih ediyor: Adriana Lima, Gisele Bündchen, Hailey Baldwin, Shay Mitchell

Bikram Yoga

Hot ya da Fire Yoga olarak da bilinen Bikram Yoga, Türkiye’de de popüler olan bir egzersiz yöntemi. 40 dereceye kadar ısıtılmış bir stüdyoda gerçekleştirilen yorucu bir yoga yöntemi olan Bikram’da rutin yoga hareketlerine ek olarak kardiyo ve ağırlık çalışmaları da yer alıyor. Vücudu sıkılaştırırken dikkat çekici bir postür yaratan bu uygulama ile formunuzu korurken rahatlama ve günün tüm stresinden kurtulma şansına da sahipsiniz.


Kimler tercih ediyor: Kaley Cuoco, Jessica Alba, Lady Gaga, Madonna, Elle Fanning.

SoulCycle

Bu spor programından bahsederken herkesin ilk aklına gelen sosyal medyada fenomen olan sarı bisikletler. Ancak SoulCycle geleneksel bisiklet sürüşünden çok daha fazlasını içerisinde barındırıyor. Yoga gibi spritüal bir duruşa sahip olan programı farklı kılan ise yüksek müzik ve hızlı bir bisiklet sürüşü eşliğinde ruh döngüsünün sağlanması. 45 dakikalık bir SoulCycle dersinde ortalama 500 ile 700 kalori yakımı gerçekleşirken kas oluşumu, zayıflama, arınma ve rahatlama bir arada sunuluyor. Üstelik sadece alt bedeni değil, üst bedeni de çalıştırıyor. Egzersizi yeniden tanımlayan deneyim markası olarak ödül alan bu program günümüzde birçok ünlü isim ve markayla işbirliğine giriyor.


Kimler tercih ediyor: David Beckham, Nicole Kidman, Gigi Hadid, Selena Gomez, Michelle Obama, Lena Dunham.


Fotoğraflar: Getty Images Türkiye

Başa Dön