81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler

2019'UN EN POPÜLER 5 MANİKÜR TRENDİ

Elleriniz konuşsun

Metalik renkler, Dalmaçya desenleri ve üç boyutlu tırnaklar gibi sezonun öne çıkan manikür trendleriyle sizin yerinize, elleriniz konuşsun.


Eller bir insan hakkında birçok şey söyler. Seçilen oje rengi ya da tırnakların törpülenme şekli, farkında olmadan kendimizi etrafımıza ifade edebilmek için bizlere aracı olur. Biz de bu geçekten yola çıkarak kendini en doğru şekilde ifade etmek ve yenilikleri yakalamak isteyenler için 2019 yılına damgasını vuracak manikür trendlerini bir araya getirdik.


Kısa oval tırnaklar, badem şekli ve uzun kare tırnaklar, sivri uçlu stiletto kesim manikürler bu sezonun en çok konuşulanları arasında. Birçok farklı trendin yenilikçi bir yaklaşımla ele alındığı yeni sezonda herkese göre bir kesim ya da renk bulmak mümkün.

Nude tırnaklar:

Sade ve cilt tonuna yakın renkler, kadınlığınızı ön plana çıkarıp ellerinize zarif bir seksilik katmak için ideal seçim.

90’lar parlaklığı ve metalik renkler:

Eğer 90’lara olan hayranlığınız devam ediyorsa o yıllardan ilham alan ışıltılı tırnaklar sizin için geri döndü. Ayrıca metalik renklerle parıltıyı birleştirerek tırnaklarınıza galaktik bir hava katabilirsiniz.

Kırmızı hakimiyeti:

Her dönemin vazgeçilmez oje rengi kırmızı 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda en iddialı günlerini yaşıyor. Ryan Lo, Fashion East gibi markalarda stiletto ya da küt kesimli tırnaklarda kırmızı, en ışıltılı haliyle dikkat çekiyor.

Hayvan baskıları:

Bu sezon moda dünyasının hayvan desenlerinin hızla artması tırnaklarımızı da etkiledi. Tırnaklarda ince Dalmaçyalı baskılar, çita lekeleri ve zebra çizgileri yeni favoriler arasında. Ojesiz sade bir cila üstüne tırnağınıza yapacağınız birkaç siyah lekeyle bile bu görünümü elde etmeniz mümkün.

Üç boyutlu tırnaklar:

İstediğiniz renk ojeyi sürdükten sonra üzerine ekleyeceğiniz objelerle tırnaklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Kıyafetinize göre inci taneleri, parlayan taşlar ve ya hayal gücünüze kalmış olan minik detaylarla trend bir görünüm yaratabilirsiniz.

Başa Dön