81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler

OKULA DÖNÜŞ

Okula dönüş zamanı

Keyifle geçen bir yaz tatilinin ardından okula dönme zamanı geldi çattı. Yeni okul yılına daha sağlıklı ve kusursuz bir cilt ile başlamak isteyenler için birkaç önerimiz bulunuyor:

(Clueless, 1995)


1.Sabahları okula yetişmek adına çok erken kalktığınızı ve kahvaltı etmeye bile vakit bulamadığınızı biliyoruz. Ancak güne nasıl başladığınız oldukça önemli. Özellikle erken yaşta başlayan sabah bakım rutininin ileriki dönemlerde çok faydasını göreceğinizi belirtmeliyiz. Bu nedenle sabahları cildinizi temizleyerek nemlendirici sürmeyi ihmal etmeyin. Size gün boyu enerji verecek kahvaltıyı atlamadığınız gibi.


2.Sıcak yaz aylarında güneş ışınlarına, hava kirliliğine ve tuzlu suya maruz kalan cildinizde ölü derileri arındırmak adına eylül ayı süresince hatta mümkünse her zaman haftada iki ya da üç kere arındırıcı bir maske uygulayın. Tıkanmış gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olacak bu işlem cildinize sağlıklı bir ışıltı da kazandıracaktır.

(Gossip Girl, 2007)


3.Eğer akne sorunuyla karşı karşıyaysanız arındırıcı bir maskenin yanı sıra haftada bir kere içerisinde kil bulunan bir maskeye de yönelmelisiniz. Aksi takdirde ileriki yaşlarda kalıcı akne izleri önemli bir cilt sorunu haline gelebilir.


4.Okul günleri makyaj yapmak yerine bakım yapma özelliklerine sahip daha doğal etkili ürünlere tercih etmelisiniz. Ciltteki ton farklılıklarını kapatırken renk verme özelliğine sahip BB ile CC krem ve renkli dudak nemlendiricileri sizlere önerilerimiz arasında.

(Mean Girls, 2004)


5.Sağlıklı bir cilt için kullandığınız ürünler kadar beslenmeniz de çok önemli. İçten gelen güzelliği arttırmak adına lifli sebzelerin yoğunlukta olduğu, daha az şeker ve işlenmiş gıdaların yer aldığı bir beslenme rutini elde edebilirsiniz.

Başa Dön