81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler

YENİ NESİL ANTREMANLAR

En yeni 3 spor trendi

Bundan birkaç yıl öncesine kadar söz konusu spor yapmak olduğu zaman deneyebileceğimiz spor dalları ve çeşitleri oldukça kısıtlıydı. Şimdi ise her gün yepyeni bir spor yöntemi gündeme geliyor. Hatta moda, güzellik, dekorasyon dünyasında olduğu gibi spor trendlerinden sık sık bahsetmeye başladık. Üstelik yeni nesil spor yöntemleri daha motive edici ve eğlenceli. İsterseniz kış sezonuna geri sayıma başlarken önümüzdeki günlerde ses getirecek üç fitness trendine birlikte göz atalım.

Kürek çekmek

SoulCycle sayesinde tüm dünyayı etkisi altına alan bisiklete binme trendi 2019 Sonbahar-Kış sezonunda yerini kürek çekmeye bırakmaya hazırlanıyor. Yapılan araştırmaların kürek çekmenin dokuz farklı kas grubunun yüzde 85’ini çalıştırdığını gösteriyor. Oldukça güçlü ve etkili bir spor yöntemi olarak kabul edilen bu yöntem sıkılaşmak ve postür çalışması yapmak isteyenlere önerimiz arasında.

Obé

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle spor dünyasında online streaming spor programları hızlı bir yükselişe geçti. Victoria’s Secret meleklerinin spor eğitmeni Megan Roup tarafından yaratılan Obé ise bu programların en yenisi. Hiçbir malzeme gerektirmeyen, ister seyahatte otel odasında ister evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz ve ortalama 25 dakika süren derslerden oluşan programda farklı seviyelerle ihtiyaçlara yönelik 500’e yakın ders yer alıyor.

Megaformer

Türkiye’de de hızlı bir yükselişe geçen Megaformer yavaş tempoda ancak yüksek yoğunlukta hareket sunan bir fiziksel fitness cihazıdır. Bu cihaz kardiyovasküler dayanıklılık, kas gücü, kas dayanıklılığı, vücut kompozisyonu ve esneklik gibi beş temel elementi hedef almaktadır. Haftada ortalama iki kere kullanımı önerilen bu cihazla kaslarınızı güçlendirirken kalori yakabilir ve aynı zamanda vücut dengesini geliştirip postürünüzü düzeltme şansına sahipsiniz.

Başa Dön