81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler

YILDIZLARIN ŞAŞIRTICI DEĞİŞİMLERİ

Saçlarda değişim zamanı

Her ne kadar genellikle kadınların ruh halleri doğrultusunda saçlarında radikal değişimler yaptığı söylense de, artık saç kesim ve renklerinin de moda dünyasının bir parçası olmasıyla birlikte nesillerden süre gelen bu algı yok olmaya başladı. Özellikle yıldızlar dünyasında birçok isim her mevsim geçişinde farklı bir saç modeliyle karşımıza çıkıyor. İşte bu yaz sezonuna girerken tarzlarında değişime gidenlerden...

ZENDAYA

Law Roach stil danışmanlığında uzun bir süredir kırmızı halı davetlerinin en aranılan ve ses getiren isimlerinden biri olan Zendaya, Haziran ayında yeni filmi “Spider-Man: Far From Home” filminin tanıtım turnesine çıkarken saç renginde beklenmedik bir değişim yaptı. Rihanna’nın ardından o da kızıl saçlı yıldızlar arasına katıldı.

EMILIA CLARKE

Yedi sezonluk Game of Thrones macerasına son veren başarılı oyuncu Emilia Clarke dizi çekimlerinin bitmesiyle birlikte saçlarını kısacık getirdi. Hollywood’da “Gwyneth and Brad Pixie” olarak da bilinen bu saç modeliyle birlikte genç yıldız sizce de daha enerjik ve genç bir görünüme sahip oldu.

KERRY WASHINGTON


Emilia Clarke’ın yanı sıra 50’lerde Audrey Hepburn, Mia Farrow, Jean Seberg, Twiggy gibi isimler sayesinde hayatımıza giren ‘pixie’ saç kesimini uygulayan bir diğer isim ise Kerry Washington oldu. Uzun bir süredir ‘lob’ saçlarına sadık olan Scandal’ın ödüllü yıldızı, 2019 Vanity Fair Oscar Partisi’nde bu hiç beklenmedik saç kesimiyle boy gösterdi.

EMMA ROBERTS


Ekranlara boy gösterdiği ilk günden bu yana sarı saçlarıyla dikkat çeken Emma Roberts geçtiğimiz Şubat ayında hiç beklenmedik bir şekilde saçlarını ‘bob’ formunda keserek koyulaştırmıştı. Ancak birçok kişi bu saç renginin gözlerini ortaya çıkardığını dile getirse de esmerlik macerası oldukça kısa sürdü. American Horror Story’nin başarılı oyuncusu Ugly Dolls filminin galasında sarı ve uzun saçlarla boy gösterdi.

ASHLEY GRAHAM


Moda dünyasında her bedende ve ırkta çeşitlilik olması gerektiğine inanan isimler arasında ilk sırada yer alan başarılı model Ashley Graham kendisiyle özdeşleşen uzun zaçlarını geçtiğimiz günlerde kestirdi. Sezonun bob trendini kendine has bir şekilde yorumlayan Graham’ın bu yeni saç modelinin arkasındaki isim ise yıldızların saç stilisti David Lopez.

Başa Dön