81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
The NewLab Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi AHA 10% + BHA 2% 30 ml
The NewLab Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi AHA 10% + BHA 2% 30 ml
The NewLab Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi AHA 10% + BHA 2% 30 ml
The NewLab Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi AHA 10% + BHA 2% 30 ml

The NewLab Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi AHA 10% + BHA 2% 30 ml

1Adet
Ürün Özellikleri
Canlandırıcı & Cilt Tonu Eşitleyici Yüz Peelingi AHA 10% + BHA 2%

AHA BHA Serum Nedir?
AHA BHA serum, %10 Alfa Hidroksi Asit ve %2 Beta Hidroksi Asit içeren özel bir peeling solüsyonudur. İçerdiği AHA’lar ile ciltteki ölü hücreleri uzaklaştırarak, cildinizin soyulmasına yardımcı olurlar. BHA’lar ise gözenek boyutunu küçültmede ve tıkanıklıkları gidermede etkilidir. Kullandıktan sonra, cildinizin dokunulduğunda daha pürüzsüz olduğunu farkedersiniz. AHA BHA Serum ile cildiniz daha aydınlık ve canlı gözükür, diğer ürünlerin etkinliği artar ve cildiniz ışıldar.

*Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Dermatolojik test nedir?
Kozmetik ürün veya ham maddenin tüketici tarafından kullanıldığında cildinde tahrişine neden olma potansiyelini belirlemek için gönüllüler üzerinde dermatolog kontrolünde yapılan testtir.

AHA BHA Serum Kimler İçindir?
Cilt tonu farklılıkları yaşayan ciltler.
Akne ve akne skarlı ciltler.
Genişlemiş ve tıkanmış gözenek problem olan ciltler.
Yenilenmeye ihtiyaç duyan ciltler.

AHA BHA Serum Nasıl Kullanılır?
AHA BHA serum, cilt temizliğinin ardından göz çevresi haricinde iyice kurulanmış cilde gündüz veya gece rutininde nazikçe uygulanır. 10 dakika bekletin ve bol su ile durulayınız. Uygulamalar arasında en az 3 gün olmak şartıyla, haftada 2 kez kullanılması tavsiye edilir. AHA’lar genellikle tüm cilt tipleri için güvenli olarak kabul edilmekle birlikte, aşırı derecede kuru ve hassas bir ciltlerde dikkatli olmak gerekir.

Uyarılar
Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. Uygulama sonrası 24 saat direk güneş ışığına maruz kalmayınız. Uygulama sonrası, güneşe maruz kalacaksanız en az SPF 30 güneş koruyucu kullanınız.

AHA & BHA Serum Formülü
İçindekiler / Ingredients: Aqua, Triethanolamine, Pentylene Glycol, Glycolic Acid, Propylene Glycol, Glycerin, Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid, Tartaric Acid, Beetroot Red, Sodium PCA, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxyethylcellulose, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Ascorbic Acid.AHA / Alfa Hidroksi Asit

Ürün içinde kullanılan AHA’lar:
Lactic acid
Citric acid
Glycolic acid
Tartaric acid
Ascorbic acid
Alfa-hidroksi asitler (AHA’lar), çeşitli cilt bakım ürünlerinde kullanılan bitkilerden ya da sentetik olarak elde edilen asitlerdir.
AHA’lar, şekerli meyvelerden yapılan suda çözünür asitlerdir. Cildinizin yüzeyinin soyulmasına yardımcı olurlar. Kullandıktan sonra, cildinizin dokunulduğunda daha pürüzsüz olduğunu farkedersiniz.
AHA’lar öncelikle cildinizi pul pul dökmek için kullanılır. Aslında bu, AHA’ların sunduğu diğer tüm faydaların temelidir. Çok fazla ölü cilt hücreniz olduğunda, bunlar birikebilir ve cildinizin donuk görünmesine neden olabilir. Ölü cilt hücresi birikimi, aşağıdaki gibi diğer altta yatan cilt sorunlarını da artırabilir: kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri, akne.

AHA
AHA cildinizi pul pul döker ve altında ortaya çıkan yeni cilt daha parlak ve daha ışıltılıdır.
AHA’lar ince çizgi ve kırışıklıklar üzerinde etkilidir.
AHA’ların uzun süreli kullanımı, eski, rengi bozulmuş cilt hücrelerini uzaklaştırarak daha eşit bir cilt tonuna kavuşturur.
AHA’lar, kendi belirgin faydalarına ek olarak, mevcut ürünlerinizin cilde emilimini artırarak daha iyi çalışmasını sağlayabilir.
AHA’lar akneye yatkın ciltte yaygın olarak görülen genişlemiş gözeneklerin boyutunu azaltabilir. Eksfoliye edici glikolik ve laktik asitlerden cilt hücresi döngüsü akne izlerini azaltabilir.

Akne önlenmesinde AHA’lar:
Akneler, gözeneklerin ölü deri hücreleri, yağ (sebum) ya da bakteriler sebebiyle tıkanması sonucunda oluşur. AHA’ların soyucu etkisi ile tıkanıklık giderilir ve temizlenir. Düzenli kullanımda gözeneklerin yeniden tıkanması önlenir.
AHA’lar ayrıca akneye eğilimli ciltlerde yaygın olarak görülen genişlemiş gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur. Eksfoliye edici glikolik ve laktik asitlerden gelen cilt yenilenmesi döngüsü sayesinde akne izlerini azaltır.

Cilt renk düzensizliği:
AHA’lar daha pürüzsüz cilt oluşumuna destek olur ve aynı zamanda cilt rengi eşitsizliğini azaltır.
BHA / Beta Hidroksi Asit

Ürün içinde kullanılan BHA’lar:
Salicylic acid
BHA, salisilik asit olarak da bilinen beta hidroksi asidin kısaltmasıdır.
BHA, cilt yüzeyinde ve gözeneklerin derinliklerinde çalışır; yağda çözünür, bu nedenle genellikle tıkanmalara, lekelere ve genişlemiş gözeneklere eğilimli normal ve yağlı ciltler için tercih edilir.
BHA’lar, cildin üst katmanlarında çalışır ve ölü cilt hücrelerini uzaklaştırarak altına gizlenmiş ışıltılı cildi ortaya çıkarır. BHA gözenek boyutunu ve tıkanıklıkları gidermek ve çlü hücreleri pul pul dökmek için cilt yağına nüfuz edebilir. BHA’lar tüm cilt tipleri için faydalar sağlasa da (nemlendirme, ince çizgileri ve kırışıklıkları daha az görünür hale getirme ve sıkılığı, cilt tonunu ve dokusunu iyileştirme), özellikle normal ve yağlı cilt, tıkalı veya genişlemiş gözenekleri, sivilceleri olan kişiler için uygundur.

BHA
BHA’lar ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmada ve genel cilt dokusunu iyileştirmede etkilidir. Aynı zamanda akne izleri, yara izi, cilt lekeleri, cilt kuruluğu ve kırışıklıklar gibi çeşitli cilt sorunlarının giderilmesinde yardımcı olur.
Salisilik asit gibi Beta Hidroksi Asitler (BHA’lar) çözünürlüklerindeki farklılık dışında AHA’lara çok benzerler.
AHA’ların suda çözünürlüğünün aksine BHA’lar yağda çözünürler. Bu özellikleri sayesinde cilde nüfuz etmeleri kolaylaşır, yağlı cilt ve geniş gözenekleri olanlar için daha uygundur. BHA’ların (örn. Salisilik asit) anti-inflamatuar etkisinin yanı sıra, cilt tahriş edici etkisinin de AHA’lardan daha az olması nedeni ile hassas ciltlerde de kullanılabilir.

Hyaluronic Acid / Hyaluronik Asit
Farklı özelliklere ve molekül boyutlarına sahip hyaluronik asit çeşitleri ile cildin nemlendirilmesi için üç boyutlu bir ağ oluşturur ve cildin farklı katmanlarına nüfuz eder. Cildin çok boyutlu nemlendirilmesini sağlayarak etkin bir şekilde elastikiyet kazanmasında etkilidir.

Hyaluronik asit, cildin nemini korumada kritik öneme sahiptir. Topikal olarak uygulandığında cildi nemlendirmeye ve nemlendirici olarak bu hidrasyonu korumaya yardımcı olur.

Sadece tek bir gram hyaluronik asit altı litreye kadar su tutma kapasitesine sahiptir.
Ürün kodu10445529
Yorumlar Video Kampanyalar İade Koşulları Ödeme Seçenekleri
Başa Dön