81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu 30 ml
Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu 30 ml
Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu 30 ml
Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu 30 ml
Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu 30 ml
Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu 30 ml
Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu 30 ml
Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu 30 ml

Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu 30 ml

1Adet
Ürün Özellikleri
Bu süper konsantre, hızlı emilen yoğun gece bakım serumu, cilt yüzeyine saf retinol sağlayarak derin kırışıklıklar dahil gözle görülen yaşlanma belirtileriyle savaşır.

%0.23 Saf Retinol

En yüksek saf retinol konsantrasyonumuz.

Saf Retinol ile Yaş Almanın 4 Belirtisine Karşı %100 Fark Edilir Sonuçlar

Neutrogena’nın 25 yıllık retinol uzmanlığı ile geliştirilen Retinol Boost serisi; kırışıklık, elastikiyet ve parlaklık kaybı, kuruluk ve koyu leke görünümü ile yaşlanma belirtileriyle savaşıyor. Saf retinol içeren seri, gündüz kremi, gece kremi, serum ve göz kremi olmak üzere 4 aşamadan oluşan etkili bir yaşlanma karşıtı cilt bakım rutini sunuyor. İçerdiği saf retinol, mersin bitkisi özü ve hyaluronik asit ile ciltteki yaşlanma belirtilerini yalnızca 1 haftada gözle görünür şekilde azaltarak daha genç ve sağlıklı bir cilt görünümü sağlıyor.

Neutrogena Retinol Boost+ Yoğun Gece Serumu

• %0.23 Saf retinol ile yoğun ve güçlü bakım
• Her damlada besleyici bakım
• En yüksek saf retinol konsantrasyonumuza sahip ultra yoğun ve hızlı emilen yağ serum
• Saf retinol içeren bu serum, gözle görülür şekilde daha genç ve güçlü görünen cilt için ince çizgiler, kırışıklık ve inatçı kaz ayağı gibi görünür yaşlanma belirtileriyle savaşır, cildi nemlendirir, cilt tonu eşitlemeye yardımcı olur ve doku yenilenmesini destekler.
• Hafif ve ipeksi serum cilt yüzeyine saf retinol sağlayarak, daha genç ve güçlü görünen bir cilt için yaşlılık belirtileriyle savaşır.

KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞ SONUÇLAR*
1. HAFTA: %81 daha pürüzsüz bir cilt görünümü
4. HAFTA: %89 daha güçlü bir cilt görünümü
8. HAFTA: %80 kırışıklıklarda görünür azalma ve % 83 daha sıkı bir cilt hissi

GÜÇLÜ İÇERİKLER
Saf Retinol, dermatolog onaylı bir A vitamini formudur. Bu güçlü bileşenin kırışıklık ve yaşlanma lekeleriyle savaşmak için kolajen üretimini artırdığı ve cilt yüzeyi hücrelerinin yenilenmesini hızlandırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Benzersiz formülümüz saf retinolü şu bileşenlerle bir araya getiriyor:

Mersin Bitkisi Özü: Cilt yenileyici faydalarıyla bilinir. Retinol'ün etkisini arttırır.
Hyaluronik Asit: Yoğun hidrasyon ve dolgun nemlendirme için.

Kullanımı
• Günde 2 pompa retinol boost serumu avcunuza alın, yüz ve boyun bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulayın. Kullanmadığınızda pompayı çevirerek kapalı konuma getirin.
• Retinol'e yeni başlayanlar için: Retinol'ü cilt bakım rutininize kademeli olarak dahil edin. İlk 3 hafta için haftada 2-3 kez kullanarak başlayın, cildiniz tolere ettikçe her gece kullanıma geçin.

Retinol nedir?
Retinol, cildimizde doğal olarak bulunan A vitamininin bir türevi olan bir retinoiddir. Retinol içeren formüller gözle görülür sonuçlar verdiği için bugün piyasadaki en popüler yaşlanma karşıtı cilt bakım bileşenlerinden biridir. Retinol, retinoidin en etkili formlarından biridir.

Retinol Ne Yapar?
• Retinol cilt bakımı cildin görünümünü önemli ölçüde geliştirebilir.
• Yaşlanma sürecinde cilt hücresi döngüsü yavaşlar. Retinol, cildin yenilenme sürecini hızlandırarak çalışır.
• Retinol formülasyonları, cilt yüzey hücrelerinin yenilenmesini uyararak, elastin sentezine yardımcı olarak, kolajen üretimini artırarak ve kolajen yıkımından sorumlu kolajenazların sayısını azaltarak yaşlanmanın birçok belirtisini azaltmaya yardımcı olur.

Retinol'ün Faydası Nedir?
• İnce çizgilerin ve derin kırışıklıkların görünümünü gözle görülür şekilde azaltır.
• Cildin daha pürüzsüz ve güçlü görünmesini sağlamak için yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltır.
• Kaz ayağı ve koyu halkaların görünümünü azaltır.
• Güneşe maruz kalmanın neden olduğu koyu lekeleri gözle görülür şekilde azaltır.

Tüm cilt tipleri retinol kullanabilir mi?
Tüm bir cilt tipi Retinol kullanabilir, ancak hassas ciltler, güçlü içeriğe uyum sağlamaları daha zor olabileceğinden ekstra dikkatli olmalıdır. Cildi aşırı pul pul dökülmüş (ev veya güzellik salonu cilt bakımları sonucunda) veya güneşten zarar görmüş kişiler için önerilmez.

Neutrogena Retinol Boost, hangi cilt tipi için uygundur?
Neutrogena Retinol Boost Gündüze Kremi SPF 15, Gece Kremi ve Serum tüm cilt tipleri için uygundur. Retinol Boost Göz Kremi özel olarak göz çevresindeki hassas bölge için tasarlanmıştır. Retinolü haftada 2 kere ile başlayarak rutininize kademeli olarak dahil edin.

Ürünleri kuru, hassas ciltlerde de kullanabilir miyim? Hassas bir cildim var, yine de Retinol kullanabilir miyim?
Retinol kullanmadan önce cildinizin yeni içeriklere nasıl tepki verdiğini önermek ve cildinizin hassas ya da toleranslı olup olmadığını öğrenmek Retinol kullanımınızı doğru ayarlamak için önemlidir.

Cildiniz daha önce yüksek içerikli retinol ürünlerine tepki vermiş olsa bile, yine de farklı bir retinol kreminden fayda görebilir. Yani, öğrenmenin en iyi yolu onu test etmektir.

Cildiniz hassassa, küçük bir test ile başlayın - 2 hafta boyunca, haftada 3 kez yanağınıza veya dirseğinize küçük bir alana az miktarda uygulayın ve nasıl tepki vereceğini görmek için bekleyin.

Retinol kullanmaya ne zaman başlamalıyım? Ürün ailesi kaç yaşından sonra uygundur?
Retinol krem yaş almanın ilk belirtileri ciltte görüldüğünde kullanılmaya başlanabilir. Örneğin, cildinizde alışık olduğunuz nemlendirme rutininin etkili olmadığı derin çigiler ve kırışıklıklar varsa kullanıma başlayabilirsiniz. Belirtilerin görülmeye başladığı yaş cilt tipi, genel sağlık ve güneşe maruz kalma miktarı gibi faktörlere göre değişebilir. Örneğin açık tenliyseniz ve güneşe orta derecede maruz kaldıysanız Retinol kullanmaya daha koyu tenli ve güneşten cildini korumuş birine göre daha erken başlayabilirsiniz.

Retinol'ü kullanmak için doğru ya da yanlış bir yaş olmasa da çoğu dermatolog Retinolü cilt bakım rutininize 20’li yaşlarda katmanızı öneriyor. Neden mi? 20'li yaşlarımızda kolajen lifleri üretimi azalmaya başlar. Kolajen cildin pürüzsüz ve dolgun görünümünü korumaya yardımcı olur. Kolajen kaybı kırışıklıklara ve sarkmalara neden olabilir. Retinol, cildin kolajen üretimini teşvik eder, cildin yaşlanma belirtilerini başlamadan önce gençleştirmeye veya önlemeye yardımcı olmak için kullanılabilir.

Retinol ürünlerinin erken kullanımı, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümü ortaya çıkmadan önce savaşmaya yardımcı olabilir, böylece cildinizin daha genç ve güçlü görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Retinol'ü rutininize yavaş ve kademeli olarak dahil etmek iyi bir fikirdir. Tolerans seviyenizi yavaşça arttırmak için; iki günde bir Retinol içeren bir ürün uygulayarak başlayın.

*Günlük kullanımda, 35 kadının bireysel değerlendirmesi.
Ürün kodu10715204
Kullanım AmacıYaşlanma Karşıtı
Cilt TipiTüm Cilt Tipleri
FormLikit
ÖzellikRetinol
Hacim30 ml
TipŞişe
ÇeşitTekli
Ek Özellikler:
Yorumlar Video Kampanyalar İade Koşulları Ödeme Seçenekleri
Başa Dön