81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
The NewLab Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% 30 ml
The NewLab Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% 30 ml
The NewLab Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% 30 ml
The NewLab Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% 30 ml

The NewLab Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% 30 ml

1Adet
Ürün Özellikleri
Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2%

Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% Serum Nedir?
Kızarıklık, yaşlılık lekeleri veya sivilce izleri için alfa arbutin çok etkilidir. Aynı zamanda cilt tonunu eşitlemeye ve genel kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Hassas bir cildiniz varsa, diğer leke giderici serumlardan daha nazik olduğu için alfa arbutini denemeye değer.

Meyan kökü özü, tirozinaz üretimini baskılayarak koyu lekelerin oluşumunu engeller. Ciltteki mevcut melanini dağıtmaya ve uzaklaştırmaya yardımcı olan aktif bir bileşik olan liquiritin içerir. Başka bir deyişle, yalnızca yeni lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut lekeleri de soldurabilir.

*Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Dermatolojik test nedir?
Kozmetik ürün veya ham maddenin tüketici tarafından kullanıldığında cildinde tahrişine neden olma potansiyelini belirlemek için gönüllüler üzerinde dermatolog kontrolünde yapılan testtir.

Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% Kimler İçindir?
Koyu cilt lekeleri olan kişiler (Hamilelik lekeleri, güneş lekeleri, akne lekeleri, yaşlılık lekeleri).
Cilt tonunun eşitlenmesi gereken kişiler.
Hiperpigmentasyon sorunu olan kişiler.

Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% Nasıl Kullanılır?
Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Arbutin günde iki kez kullanılabilir. Diğer krem ve serumlarla temiz cilde uygulanması güvenlidir. Cildi güneşe daha duyarlı hale getirmediği için yaz aylarında da kullanılabilir.

Uyarılar
Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız.

Leke Giderici Formülü
İçindekiler / Ingredients: Aqua, Niacinamide, Alpha-Arbutin, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, PEG-12 Dimethicone, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Palmitoyl SH-Octapeptide-24 Amide, Palmitoyl SH-Tripeptide-5 Norisoleucyl SH-Nonapeptide-1, Phenylpropanol, Polyvinyl Alcohol, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol,Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Tetrasodium EDTA.

Alpha Arbutin / Alfa Arbutin
Alpha Arbutin, lekelerin ve hiper pigmentasyonun görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Alpha Arbutin, Arbutin veya Beta Arbutin’den çok daha güçlüdür.
Alfa arbutin, cildinizdeki melanin üretimini sınırlayan tirozinaz aktivitesini inhibe ederek çalışır. Daha az tirozin ve daha az melanin, daha az pigmentasyona, koyu lekelere ve daha düzgün bir cilde yol açar. Yaşlılık lekeleri, sivilce izleri veya leke sonrası kızarıklık olsun, alfa arbutin hepsini en aza indirmeye yardımcı olur.
Güneşten korunma özelliklerine sahiptir: Arbutin, tirozinaz üretimini engelleyerek güneşe maruz kaldıktan sonra cildin koyulaşma derecesini azaltabilir.

Niacinamide / Niasinamid
Niacinamide, B3 vitamini türevidir ve cildin yenileme sürecinde destekler.
B3 vitamini türevi, cildi koruyan antioksidanlar açısından zengindir ve bu da erken cilt yaşlanmasını önler. Lipid üretimini ve cildin kolajen ve elastin üretme kabiliyetini uyarır. Sonuç, daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha esnek bir cilttir. İnce çizgilerin görünümü düzenli kullanımla azalır.
Niacinamide, cildinizin koruyucu bariyerinin gelişmesine katkı sağlar ve bu da cilt neminin korunmasına yardımcı olur. Bu, özellikle çok kuru veya olgun cildiniz varsa faydalıdır.
Kızarıklık ve lekeleri en aza indirmeye yardımcı olur.
Gözenek görünümünü en aza indirir. Cildi pürüzsüz ve nemli tutmanın ikincil bir faydası olarak zamanla gözenek boyutunda doğal bir azalma görülür.
Nem tutmanın faydaları sadece kuru cilt tiplerine sahip olanlar için değildir. Niacinamide ayrıca yağ bezlerinin ürettiği sebum miktarını düzenlemeye ve fazla üretimi önlemeye yardımcı olur.
Niacinamide, aynı zamanda cildi ultraviyole ışınlarının neden olduğu hasarlardan koruyabilir.
Koyu lekelerin rengini açar ve cilt rengini homojenize eder.
İnce çizgileri ve kırışıklıkları en aza indirmeye yardımcı olur.
Niacinamide, cildi güneş ışığı, kirlilik ve toksinler gibi çevresel streslerden korur.
Sivilceleri yok etmeye yardımcı olur.

Glycyrrhiza Glabra Root Extract / Meyan Kökü Özü
Meyan kökü bitkisinin resmi adı Glycyrrhiza glabra köküdür.
Deride melanin (pigment) üretmek için gereken enzim üretimini engeller, fazla melaninin atılmasına yardımcı olur, antiinflamatuar faydalar sağlar.

Peptide Complex / Peptid Kompleks
Peptitler mükemmel nemlendiricilerdir ve ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltan kolajen üretimini destekleyebilirler.

Hyaluronic Acid / Hyaluronik Asit
Farklı özelliklere ve molekül boyutlarına sahip hyaluronik asit çeşitleri ile cildin nemlendirilmesi için üç boyutlu bir ağ oluşturur ve cildin farklı katmanlarına nüfuz eder. Cildin çok boyutlu nemlendirilmesini sağlayarak etkin bir şekilde elastikiyet kazanmasında etkilidir. Hyaluronik asit, cildin nemini korumada kritik öneme sahiptir. Topikal olarak uygulandığında cildi nemlendirmeye ve nemlendirici olarak bu hidrasyonu korumaya yardımcı olur. Sadece tek bir gram hyaluronik asit altı litreye kadar su tutma kapasitesine sahiptir.
Ürün kodu10445240
Cilt TipiTüm Cilt Tipleri
Kullanım AmacıLeke Karşıtı
FormLikit
ÖzellikNiacinamide
Hacim30 ml
TipŞişe
ÇeşitTekli
Yorumlar Video Kampanyalar İade Koşulları Ödeme Seçenekleri
Başa Dön