81 ilde mağazadan ÜCRETSİZ TESLİMAT fırsatı!
Gratis KartMağazalarımızYardım ve Destek
MarkalarKampanyalar
Gratis Beauty
  • 0

    Sepetin şu an boş

Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Otomatik tamamlama sonuçları mevcut olduğunda, incelemek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanın ve seçmek için girin tuşuna basın. Dokunmatik cihaz kullanıcıları, dokunarak veya kaydırma hareketleriyle keşfedebilirler
Dermokil Frambuazlı ve Sirkeli Saç Toniği 400 ml
Dermokil Frambuazlı ve Sirkeli Saç Toniği 400 ml

Dermokil Frambuazlı ve Sirkeli Saç Toniği 400 ml

Ürün Özellikleri
Özellikleri
Dermokil Frambuazlı Saç Sirkesi ve Toniği; zengin içeriğe sahip özel formülündeki özler, kil, keratin ve vitamin B5 ile saçlarınızı yumuşatır ve saçlarınızın kökten uca beslenmesine yardımcı olur. Saça parlak, ipeksi ve canlı bir görünüm kazandırır. Tüm saç tipleri için geliştirilmiştir. Saç derisindeki ölü hücrelerin temizlenmesini sağlar. Bu sayede kuruluk sebebiyle oluşan kepekler önlenmiş olur. Saçlarda görülen mat ve donuk görünümün kaybolmasına ve saçların hem nem hem de parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Saç derisindeki ölü hücrelerin temizlenmesini sağlar. Bu sayede kuruluk sebebiyle oluşan kepekler önlenmiş olur.

Ana İçerikler

Frambuaz Saç Sirkesi
1. Saç derisini yağdan ve kirden arındırır. Bu sebeplerden oluşan kaşıntıyı da yok eder.
2. Saç kırıklarını onarmaya yardımcı olur.
3. Saçlarınızın yumuşamasını sağlar.
4. Potasyum bakımından zengin olan sirke, saçların güçlü uzamasına yardımcı olur.
5. Sirke, saç foliküllerinin ihtiyacını karşıladığı için dökülmeleri azaltır.
6. Mat ve cansız görünümü giderir. Saça parlaklık ve ışıltı kazandırır.

Keratin: Saçın, derinin ve tırnakların ham maddesidir. Keratin 18 amino asitten oluşan bir proteindir. Keratin saçımızda var olan ve saçımız için oldukça önemli olan saç özümüzdür. Ancak zamanla saçlarımızdaki keratini yitirebiliriz. Keratin, saçımız için oldukça önemlidir. Keratin eksikliği erken yaşta saç dökülmelere sebebiyet verir. Saçların daha güçlü ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Yanmış, kurumuş ve zarar görmüş saçları onarır. Saçın ihtiyacı olan vitaminleri saça kazandırır. Keratin içeren kozmetik formüller uzun saç bakımında en etkili preparatlar arasındadır. Saçın kaybettiği aminoasitleri saça geri kazandırarak saçı nemlendirir, besler ve güçlendirir. Saça hacim ve parlaklık kazandırır. Etkinlik testlerinde, yıpratılmış saçı güçlendirerek esnekliğini ve kırılmaya karşı dayanıklılığını arttırdığı kanıtlanmıştır.

Vitamin B5: B vitamini, saçları ve saç derisini içeriden destekleyen bir vitamindir. Saçlardaki kırılmaları azaltmaya yardımcı olur.

Kil: Kil tıkanmış gözeneklerin açılmasını sağladığı için, saç diplerinin beslenmesini ve saçın hava alarak saç sorunlarının ortadan kalkmasını sağlar. İçeriğinde bulunan mineraller sayesinde saç diplerini besleyerek saçın daha hızlı uzamasını sağlar. Saç diplerini güçlendirdiği için, saç dökülmesinin önüne geçecek ve saçlarınızı güçlendirecektir. Saçları gürleştirerek hacim kazanmasını sağlar.

Ürün Kullanımı
Dermokil Frambuazlı Saç Sirke ve Toniği'ni: Duş esnasında saçlarınızı şampuanla yıkadıktan sonra, saç diplerine ve saçlara masaj hareketleri yaparak uygulayınız. 1-2 dakika saçınızda bekletiniz ve durulayınız.

Uyarılar
Göz ile temasını önleyiniz. Teması halinde bol su ile durulayınız. Kapağı kapalı muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz.
Ürün kodu10703692
EtkiOnarıcı
Yorumlar Video Kampanyalar İade Koşulları Ödeme Seçenekleri
Başa Dön